محصولات شرکت دژنو الکترونیک

1VISION

مطرح ترین محصولات شرکت دژنو الکترونیک پویا ، محصولات این برند است ،برندی که در سال 1400 توسط مالکان شرکت دژنو ثبت گردید ، و به صورت حرفه ای و با کیفیت بی رقیب به بازار ایران عرضه میگردد، این برند که از متریال های با کیفیت بهره می  برد ، جانشین محصولات برندHIVISION شده ، که در گذشته وارد می گردید ، برند 1Vision در دو دسته AHD و IP روانه بازار گشته و از متریال های شرکت هایسیلیکون بهره می برد . شایان ذکر است که محصولات برند 1VISION دارای گارانتی سه ساله شرکت دژنو الکترونیک پویا هستند.

HIVISION

بارزترین برند دوربین مداربسته که در بازه 1385 تا 1390 به بازار ایران عرضه گردید ، متریال این محصولات از آنجایی که از برترین و بهترین کیفیت و درجه برخودار بود ، زمانی زیادی برای رسیدن HIVISION به پرفروش ترین برند دوربین مداربستهدر ایران نیاز نبود ، اما بعد از 5 سال این شرکت به این زمینه از فعالیت خود دیگر ادامه نداد و این برند هم دیگر به ایران وارد نگشت.

ACTIVE

برندی که از گذشته در دو قالب IP و AHD وارد می شد ، کماکان نیز این برند به بازار ایران عرضه می گردد ، برند چینی شرکت دژنو الکترونیک پویا با سیاست رقابت با برند های موجود در بازار ایران با گارانتی یک ساله عرضه می گردد.

IPS 

برند دزدگیر اماکن  شرکت دژنو الکترونیک پویا ، این برند از دزدگیر اماکن شامل پنل های سیمکارتی – خط ثابت، خط ثابت و UPS است ، این برند از ددگیر اماکن از سنسور های وزنی و معمولی و آژیر فضای داخل (پیزو) شامل شده است ، برند IPS شامل گارانتی یک ساله شرکت دژنو است.