law_6-compressorشرکت دژنو الکترونیک پویا

پیشینه این شرکت به سال 1361 بر می گردد،زمانی که ابداع کنندگان شرکت دژنو در میدان توپخانه سابق به فروش قطعات الکترونیکی می پرداختند.

سال 1383

در این تاریخ تاسیس کنندگان شرکت دژنو از توپخانه به جمهوری پاساژ امجد نقل مکان کردند و اولین گام موثر  خود را در زمینه دوربین مداربسته برداشتند،از جمله فعالیت های مالکین این شرکت می توان به مشارکت در  واردات برند HIVISION اشاره کرد .

سال 1399

در نهایت شرکت دژنو الکترونیک پویا در سال 1399 در راستای تولید و واردات دوربین مداربسته،دزدگیر اماکن،محصولات شبکه ، خانه هوشمند در ایران تاسیس شد.شرکت دژنو در برهه ای که شرکت های بزرگ دوربینمداربسته منحصرا در فکر فروش محصولات خود هستند ، با هدف یهینه سازی در زمینه خدمات پس از فروش تاسیس شد.

 چشم انداز های دژنو

از جمله چشم انداز های این شرکت دارایی شعب مختلف در سراسر ایران و به کارگیری بیش از 1000 نیروی کارآمد است ، شرکت دژنو الکترونیک پویا در جهت رشد و رسیدن به افق مد نظر خود شرکت الرمس را به عنوان سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

HIVISION

بارزترین برند دوربین مداربسته که در بازه 1385 تا 1390 به بازار ایران عرضه گردید ، متریال این محصولات از آنجایی که از برترین و بهترین کیفیت و درجه برخودار بود ، زمانی زیادی برای رسیدن HIVISION به پرفروش ترین برند دوربین مداربسته در ایران نیاز نبود ، اما بعد از 5 سال این شرکت به این زمینه از فعالیت خود دیگر ادامه نداد و این برند هم دیگر به ایران وارد نگشت.

ACTIVE

برندی که از گذشته در دو قالب IP و AHD وارد می شد ، کماکان نیز این برند به بازار ایران عرضه می گردد ، برند چینی شرکت دژنو الکترونیک پویا با سیاست رقابت با برند های موجود در بازار ایران با گارانتی یک ساله عرضه می گردد.

1VISION

مطرح ترین محصولات شرکت دژنو الکترونیک پویا ، محصولات این برند است ،برندی که در سال 1400 توسط مالکان شرکت دژنو ثبت گردید ، و به صورت حرفه ای و با کیفیت بی رقیب به بازار ایران عرضه میگردد، این برند که از متریال های با کیفیت بهره می برد ، جانشین محصولات برند HIVISION شده ، که در گذشته وارد می گردید.برند 1Vision در دو دسته AHD و IP روانه بازار گشته و از متریال های شرکت هایسیلیکون بهره می برد.

شایان ذکر است که محصولات برند 1VISION دارای گارانتی سه ساله شرکت دژنو الکترونیک پویا هستند.

  خدمات ما

گامی راسخ در زمینه تکنولوژی

منوچهر گلزار

منوچهر گلزار

رئیس هیئت مدیره

در سال 1332 در شهر تهران متولد شد،کسب و کار خود را از شاگردی شروع کرد.

این شخص سابقه حسابداری در کارخانه های بزرگی نظیر شیشه مینا را قبل از انقلاب به رزومه خود اضافه کرد،برگ زرین پیشینه این شخص حسابداری ارشد شرکت کداک بوده است.

او را می توان از کسبه های قدیمی میدان توپخانه(امام خمینی) و پیشکسوت صنف قطعات الکترونیک معرفی کرد.

آقای منوچهر گلزار از اولین وارد کننده های دوربین مداربسته و یکی از مالکین برند HIVISION می باشد.

مهران گلزار

مهران گلزار
مدیرعامل

آقای مهران گلزار در تاریخ 1367 در تهران متولد شد.

او دارای مدارک MBA و DBA در زمینه مدیریت بازرگانی می باشد.

مدیر عامل شرکت دژنو دارای بیش از 15 سال سابقه کاری در صنف مداربسته است.

این شخص دارای گواهینامه رسمی آموزشی شرکت Dahua می باشد.

فرزان گلزار

فرزان گلزار
عضو هیئت مدیره

آقای فرزان گلزار در سال 1364 در تهران متولد شد.

او قریب به بیست سال سابقه کاری در صنف مداربسته دارد.

این شخص دارای مدارک MBA و DBA در زمینه مدیریت بازرگانی می باشد.

آقای گلزار طراح مارکتینگ و برندینگ برند هایی نظیر HIVISION و 1VISION است

و همچنین خالق برندهایی نظیر Active , HDS ,Freeview می باشد.